Componenta Consiliului Local Raucesti

Regulament CL Raucesti 2016

Deschide regulament REGULAMENT_C.L.__2016.pdf

Apostoae Ilie
Data naşterii: 25.03.1950
Profesia: profesor
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PSD

Bâzu Nicolae
Data naşterii: 12.05.1959
Profesia: Silvicultor
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PNL

Celus Gheorghe
Data naşterii: 13.04.1965
Profesia: Electronist Tc
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţă politică: PNL

Farmus Constantin
Data naşterii: 05.11.1973
Profesia: tehnician veterinar
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PNL

Filip Gheorghe
Data naşterii: 06.05.1963
Profesia: inginer
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PSD

Gorea Mihai
Data naşterii: 25.01.1970
Profesia: Conducătpr auto
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: independent

Nechita Dănuţ
Data naşterii: 27.11.1961
Profesia: inginer agronom
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PP - DD

Ghiba Elena
Data naşterii: 11.06.1974
Profesia: economist
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PNL

Huma Vasile Marius
Data naşterii: 14.10.1974
Profesia: inginer
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: ALDE

Predoaia Vasile
Data naşterii: 29.07.1956
Profesia: Prelucrator prin aschiere
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PSD

Macsim Ioan
Data naşterii: 30.08.1955
Profesia: profesor
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PNL

Tărăboanţă Lazăr
Data nasterii: 23.03.1952
Profesia: Ofiter M.I.
Mandat: 4 ani
Functie in cadrul consiliului: Membru
Apartenenta politică: PD-L

Trofin Dumitru
Data naşterii: 23.08.1948
Profesia: Conducator auto
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PD-L

Manolache Ion
Data naşterii: 23.03.1965
Profesia: mecanic
Mandat: 4 ani
Funcţie în cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PSD

Voina Vasile
Data nasterii: 09.05.1954
Profesia: mecanic
Mandat: 4 ani
Functie in cadrul consiliului: Membru
Apartenenţa politică: PSD


Raport activitate Predoaia Vasile

Descarca raport Raport_activitate_Predoaia_Vasile.pdf

Raport activitate Vranceanu Domnica

Descarca raport RAPORT_CONSILIER_LOCAL_DOMNICA_VRINCEANU.doc

Raport activitate Nechita Danut

Descarca raport Raport_activitate_Nechita_Danut.pdf

Raport activitate Taraboanta Lazar

Descarca raport Raport_activitate_Taraboanta_Lazar.pdf

Raport activitate Tanase Elena

Raport activitate Popa Neculai

Descarca raport Raport_activitate_Popa_Neculai.pdf

Raport activitate Vlad Constantin

Descarca raport Raport_activitate_Vlad_Constantin.pdf

Rapoarte activitate 2014

deschide raport Rapoarte_anuale_de_activitate_consilieri.pdf

Logon
Informatii utile