Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

COMUNA RĂUCEŞTI, cu sediul în județul Neamț, comuna Răuceşti, sat Răuceşti, cod 617370, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Modernizare drumuri sătești în sat Răucești, comuna Răucești”, propus a fi  amplasat  în  județul  Neamț,  sat Răucești, comuna Răucești, cod 617370.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Neamț, strada Piața 22 Decembrie, nr 5 şi la sediul COMUNEI RĂUCEŞTI din județul Neamț, comuna Răuceşti, sat Răuceşti, cod 617370, in zilele de luni-joi, între orele 8,00-16,30 şi vineri între orele 8,00-14,00.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Neamț.